Sıkça Sorulan Baskı Cihazları Soruları

Fiyatı yüksek makineler (cihazlar) daha kalitelimidir?

Hayır.

Fiyatın yüksek olması bir cihazı daha kaliteli yapmaz. Önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en uygun makinedir.

Cihaz arızasında her servis sorunu giderebilirmi ?

Hayır. Sektörde çok sayıda teknik servis olarak geçinen firma vardır. Gama Büro bu işte yıllardır var olmasını kaliteli teknik servis hizmeti anlayışına borçludur.

Gama Büro her marka cihaza teknik servis imkanı veriyormu ?

Evet.Teknik Servis Ekibimiz her marka ve model cihaza teknik servis hizmeti verebilecek kapasite ve donanıma sahiptir.

Gama Büro eski makinemi alıp yenisi ile değiştirirmi ?

Evet.Öncelikle eski cihazınızın durum tespiti yapılır. Karşılıklı anlaşma ile sözleşme imzalanır ve eski makineniz yenisi ile değiştirilebilir.

Cihaz almak istiyorum nelere dikkat etmeliyim?

Cihaz alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör ihtiyaçlarınıza ne fazla nede az cevap vermesidir. Önemli olan ihtiyacınızı tam karşılayabilecek cihaz almaktır. Fazlası ekonomik olarak sizi zorlar. Azı ise zaten ihtiyacınıza karşılık veremeyecektir.

Teknik servisinin çok iyi olması. her cihaz problem çıkarabilir (ve çıkarmaktadır) önemli olan teknik servis kalitesi ve devamlılığıdır. Gama Büro bu anlayışı tam olarak bünyesinde barındırmaktadır.

Parça bulunabilirliği önemlidir. Cihazın yedek parça ve tüketim malzemelerini (sarf malzeme) (toner gibi) piyasada bulabilmek bir cihazı kaliteli kılar.

A’dan Z’ye cihaz ve sarf malzeme fiyatları elbette belirgin özelliktir.

Cihaz kiralamak istiyorum koşullar nelerdir?

İhtiyacınızı karşılayacak cihazı kiralayabilmek için öncelikle işin mahiyetinin bilinmesi gerekir. Bu nedenle kurumsal satış ve pazarlama departmanımızdan yardım alabilirsimiz. Tel : 0216 572 69 11

Sarf malzeme siparişi vermek istiyorum.Teslimat ve ödeme koşulları nelerdir?

Lütfen sarf malzeme tedariği için 0216 572 69 11 telefonundan irtibat kurunuz. Unutmayın telefon en hızlı iletişim aracıdır.

Makinede sorunlar yaşıyoruz.Teknik servis çalışma şartlarınız nelerdir?

Lütfen teknik servis hizmetimiz için 0216 572 69 11 numaralı telefondan detaylı bilgi alınız.