• kip 2300 tarayıcı

Temel Özellikler

Hız ve Çözünürlüğün Benzersiz Kombinasyonu

  • Yüksek hızda işlem ve olağanüstü görüntü kalitesi: Saniyede 2,3 GB veri transfer oranı ve zaman tasarrufu sağlayan tarama modları en karmaşık tam renkli dokümanlar için dahi yüksek üretkenlik sağlıyor. Gerçek 600 x 600 dpi optik çözünürlüğün yanısıra gelişmiş kamera bazlı optikler ve kendisini otomatik kalibre eden görüntüleme kameraları üstün görüntü kalitesi sağlıyorlar.
  • Baskılı yüz yukarıda / baskılı yüz aşağıda tarama: İki ayrı doküman besleme bölümü üzerinden tarama gerek renkli gerekse siyah&beyaz tarama iş akışı tercihlerini sağlıyor. Tablo kalınlığının otomatik algılanması sayesinde sert, kalın veya mukavvaya yapıştırılmış orijinallerin taranması hızlı ve kolay biçimde gerçekleştirilebiliyor.
  • KIP Color Pro Yazılımı: Bu yazılım, baskılama için dosyaları RIP işleminden geçirme yeteneğini de içeren gelişmiş fotokopi ve renkli tarama özelliklerini de sağlıyor. Gelişmiş renk yönetimi özellikleri ve profesyonel görüntü düzenleme araçları ile zorlu işler dahi tutarlı sonuçlarla bir işten diğerine geçerken kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.
  • Ürün Çeşitliliği: Farklı gereksinimlere uyması iki ayrı tarayıcı alternatifi bulunuyor – Fotokopi ve tarama işleri için tekil kullanım sürümü veya bir KIP baskı sistemi ile tam entegre çalışan sürümü olarak. Inkjet baskı sistemleri ve çoğu Konica Minolta renkli ve siyah&beyaz çok fonksiyonlu sistemleri için direkt bağlantı desteği de sağlanıyor.