• kip c7800

Temel Özellikler

  • Yüksek kalite görüntüler: 600 x 2400 dpi baskı çözünürlüğü ile tam renkli ve siyah&beyaz çıktılar için LED baskı sistemi. Dayanıklı kuru toner sistemi güneş ışınlarına ve suya dirençli görüntüler üretir.
  • Üretim hızında geniş format baskılama: KIP C7800 sabit üretim hızında saatte 390 metrekare siyah&beyaz / 325 metrekare renkli ile inanılmaz hızda baskılama sunuyor – sayfa doluluğundan veya medya türünden bağımsız olarak.
  • Otomatik rulo medya çekmeceleri farklılık gösteren ebat veya medya türlerinden oluşan harmanlaşmış setler için rulolar arası hızlı geçişi sağlarken baskı işleri arasındaki gecikmeleri önlüyor. Toner şişelerinin hızlı değişimi ve yüksek toner ömrü üretimdeki kesintileri en aza indirgiyor.  Sistem baskı hazırlama veya kuruma süresine gereksinim duymamaktadır – entegre sonlandırma çözümleri ile çıktıların dahili olarak sonlandırılması mümkün.
  • Otomatik görüntü kalibrasyonu: dolgun, etkileyici renklerle net görüntüleme için geliştirilmiş belt aktarım sistemi otomatik medya kalibrasyonlarını gerçekleştiriyor – medya türlerinin veya tedarikçilerinin sıkça değiştirilmesi durumunda gerçek bir avantaj.
  • Yüksek çok yönlülükte medya kullanımı: 4 medya besleme seçeneği mevcuttur – 3 rulo çekmecesi ve 1 elle besleme girişi standart kağıttan banner kağıda ve etiket kağıda kadar iç mekan ve dış mekan kullanımı için onaylı standart ve özel medyaların beslenmesine imkan tanıyor. Sıcak ve soğuk laminasyon ile baskılarda mükemmel görsel kalite elde edilebiliyor.
  • Uygulama alanları: Detaylı teknik dokümanların ve tam renkli grafiklerin üretilmesi için tek bir sistem. Profesyonel CAD/GIS ve grafik sanatlar RIP üniteleri istifleme, katlama ve otomatik kesim gereksinimleri için gelişmiş sonlandırma seçeneklerini destekliyor.